Červen 2017

Knižní recenze - Farma (Tom Rob Smith)

25. června 2017 v 21:28 Recenze
Ahoooj... U mě dost nezvyklé ale dala jsem se po hrozně dlouhé době na čtení.
V pátek jsem vyrazila se ségrou do knihovny a aniž bych chtěla si něco vybrat tak jsem tam jen tak chodila, koukala a najednou mi pohled uvízl na téhle knížce. Zaujala mě natolik že sem jí bez prohlížení vzala a vypůjčila. A dneska? Dneska už ji mám přečtenou. Ležela jsem v tom celý víkend a doslova hltala každé slovo. Byla jsem do ní tolik zařraná že teď lituji že není pokračování. Opravdu hodně mě ten příběh zaujmul.

A o jakou jde vlastně knížku?

Nějak nestíhám

12. června 2017 v 19:46 Deník
Ahooj, no omlouvat sem se původně vůbec nechtěla ale nakonec jo :D Nějak lehce nestíhám se blogu věnovat... Před koncem roku je toho ve škole hodně a v práci toho mám taky dost. Takže když už mám volno tak spím nebo se věnuju rodině a příteli.

Když už je řeč o rodině... Moje malá rodinka(já, přítel a Leontýnka) se rozrůstá. Ne těhotná NEJSEM! :D Teda aspoň o tom nevím :D Ale jelikož nám přišlo že naší Smraďošky je v bytě málo a málo nás zlobí( momentálně mrouská každých 14 dní a čůrá nám do postele a na gauč) tak jsem si pořídili další mimi ♥

Seznamte se s Bobem ♥

První tři dny jsou těžké... Lea nasraná a neustále po něm vyjížděla, syčela, vrčela a prskala. A nejen na něj, na nás taky.
Ale dneska? Dneska už jsou to docela kámoši ♥ A malej má neustálý dozor nad vším co dělá... Kontroluje ho všude a skoro se od sebe nehnou :)
Jinak už se nemůžu dočkat prázdnin.. až trošku vypnu a budu mít na starost jen práci abych si taky trošku odpočinula. Dovolená aasi letos žádná neklapne jelikož ještě stále zařizujem byt tak nám na to nezbývají penízky. ALe víte co? Nevadí nám to.. hlavně že si společně pracujeme na naší budoucnosti ♥

Co vy jaké máte plány na léto? :)