Květen 2017

Po dlouhé době.. :)

21. května 2017 v 19:35 Deník
Ahojky, tak jak to tak vidím hooodně dlouho jsem to tu zanedbávala a ani mi nedošlo jak rychle to utíka a že na blog zapomínám. Nějak toho bylo teď moc.

Navíc krásné počasí.. no kdo by nebyl radši venku když má volno. Teda.. jaké volno :D Nějak toho volna moc nemám. POkud nejsem ve škole tak jsem v práci. A pořád dokola. Sem z toho už vyčerpaná a zničená. Teď mám po dlouhé době volno protože mi začíná 14ti denní praxe. Takže jsem se z bytu od přítele přesunula zase na milovanou vesnici k rodičům ♥ Abych to měla na prxi blíž. Takže snad bude i teď čas na blog :)

O víkendu jsem slavila s kamarádkou její 19tiny a pořádně to zapily. Dárek ode mě? Hrozně dlouho mluvila o tom že by chtěla činčilu... a tak co bych pro ní neudělala. Tak sem začala shánět čnčilu. Z dárku byla hotová a ja jsem na sebe pyšná :D Tedy za dárek... rozhodně nejsem na sebe pyšná za to kolik sem tooh večer vypila :D No jednodušš řečeno jagerbomby jsou zlo :D :D
Také jsem byla letos na prvních závodech a byly jsem druhé :) Takže spokojenost. Teď už jen zbývá přežít to bez přítele a mojí dračice Leontýnky. Je to nezvyk být bez nich zase ve svém pokoji.

A jak jste si užily víkend vy? :)

Z deníku barmanky 2.5.2017

2. května 2017 v 17:25 Deník
No ahooj, tak začínám úspěšně 4 měsíc v roli barmanky.
Nějak teď nebyl čas psát a pokud byla chvilka, nebyla vůbec chuť neboť jsem byla úplně vyřízená.
A co se teď vlastně všechno děje v práci?