Duben 2017

Velikonoční dovolená aneb jak sem přežila Velikonoce

17. dubna 2017 v 18:36 Deník
Čauky, tak jsem zpět ze Velikonočních "prázdnin". Prázdniny mi to moc nepřipomínalo protože to pro mě znamenalo cestu do Berouna se dvěma dětma, přestěhovat zvracející kočku autem k rodičům, neutále být na telefonu pro začínající kolgyni v práci aby v době mojí nepřítomnosti neutekla :D Ale jak se zdá tak sem vše zvládla.. a teď už mě čeká jen dlouhý odpočinek. Počkat.. ne, vlastně jen do zejtra protože od zítra zase škola a šup do práce makat :D

Z deníku barmanky 13.4.2017

13. dubna 2017 v 16:10 Deník
Tak po měsíci znovu deník barmanky. Jsem tu už 3tí měsíc a stále mě dokáže něco překvapit nebo hrozně zaskočit.
Pro mě nejíc pozitivní věc na týhle práci? Spoustu super lidí se kterými sem se tu seznámila a spřátelila. Jasně, najdou se i idioti.. Jako dáma o minulém víkendu. Musela sem ji vyvést vlastnosručně abych se jí zbavila. Ale jeden idiot mi tu nezkazí všechno to dobré... Už jsem se probojovala přes můj znepřátelený kávovar i ďábelské Latté. Latté sice furt není na jedničku ale už je to ucházející :D

První jarní nákupy a relax ♥

7. dubna 2017 v 20:47 Deník
Hrozně jsem na na duben těšila :)
Nevím jak vy ale pro mě tím začíná jaro. Měla jsme konečně volno po skoto třech týdnech tak jsem ho využila k nákupům v novém OC kousek od měho bydliště :)
A taky trošku zvelebení bytu jarníma doplňkama :)

Ikdyž jsou to drobnosti, pokaždé mi to udělá radost :)


Takovéhle doplňky úplně miluju. Ikdyž myslím že to dlou nevydrží. Z nějakého důvodu mi všechny kytky i kaktusy v bytě umírají, nevíte proč?
A pokud nechcípnou tak mi je zničí kočka.. pořád na to útočí :/

Jinak jsem si potřebovala obalit nervíky a tak jsem vyrazila do New Yorkru :)


Košilka za 219,- kč a tílko za 89,- kč. Podlě mě paráda. Vychytala jsem otevírací slevy a i přes velký nával jsou ukořistila něco super :) Košila je spíš letní, je krátká a průsvitná. Rozhodně to bez tílka nejde nosit.. nebo jedině na plavky u vody.

Další moje cesty vedla hend vedle k Deichmannu.

... dlouho jsme plánovala novou kabelku a konečně sme si vybrala. Byla za 600,- a navíc jsme dostaly malou lahvičku vína jako dárek. Kabelka je super, je k ní i další pásek aby se dala nosit na ramenu.. Do školy na učení to není ale jinak je úžasná.

Potom jsme šly do Intersportu, přítel ode mě dostal botičky a byl spokojený. Vyfocený je nemám protože v nich chtěl okamžitě odejít... jako dárek sme dostaly láhev bohemky. Takže fajn nákupy, užasné počasí, potom výborná večeře a nakonec fajn večer s lahví šáňa. První dubnový víken se vydařil :)

A co Váš začátek jara? :)
Jinak moc prosím přešíst TENTO můj předchozí článek :)

Příběh malého bojovníka Tomáška ♥

7. dubna 2017 v 19:29 Různé
Ahoj...
Nejsem zrovna ten typ co by rád hrál na city smůtnými fotkama ale když se něco dotkne přímo Vás, je to něco jiného. Celkově na vše se začnete dívat jinak, když se něco hrozného stane někomu koho znáte.
Prosím čtěte dál...

Recenze- Značka Balea

2. dubna 2017 v 16:30 Recenze
Dlouho nebyla žádná recenze. Tak je to tady a rovnou na celou značku.

Z fotky je asi velmi jasné, že se jedná o moji oblíbenou značku. Dá se říct že vlasntě nejoblíbenější,
A co na ní mám vlastně nejradši?
Rozmanitost kterou vládne drogerii Dm. Má tolik produktů, že je až těžké si vybrat. Nejlákavější pro mnoho zákazníků je ovšem cena. Většina spráchů za 29 kč je opravdu super. Navíc nádherně voní a to všechny. Kombinace vůní jsou narosto úžasné. Mojí největší láskou jsou ale balzámy na rty. Těch mám opravdu velké množství a to nejen od téhle značky.
Je to značky na kterou nedám dopustit. Vyzkoušela jsem spousty balzámů na vlasy, protože moje jsou zničené barvením. Nejlepším je ale malá kapička s balzámem od Balea. Stojí zhruba 20kč a s mými vlasy dělá naprosté zázraky.

Můžu jedině doporučit a to naprosto vše od téhle značky. Objevila jsem ji už jako malá když mi jí kupovala staší ségra, teď v dospělosti nakupuju převážně od ní.
Prostě taková srdcová záležtost. Není návštěva Dmka abych si něco nekoupila od Balea :D ♥

Jaká je vaše nejoblíběnější značka kosmetiky? :)

Spring time

2. dubna 2017 v 13:08 Deník
Ahooj, nějkou dobu sem teď absolutně nestíhala takže nebyl žádnej článek.
Popravdě nestíhala jsem absolutně nic. Měla jsem to náročné jak v práci tak ve škole. Jsem ráda že lezu... dneska mám po více jak týdnu volný den. Ikdyž sem spala víc jak 10 hodin, jsem úplně mrtvá a nepoužitelná.