Zákaz kouření- Pro a proti

5. března 2017 v 18:15 |  Různé
Téma které jste už určitě také zaznamenaly. Chystaný zákaz kouření v restauracích, barech, hospodách.
Jako barmanka se denně setkávám s tím jak si na to někdo stěžuje nebo mi někdo naopak říká že by to u nás v baru měli zakázat už teď.
Pár dní zpět jsem načla na fb nějakou konverzaci kde se vsichni hrozně litovali jak je to hrozné a nepřípustné že bude tenhle zákaz. A nedej bože když se tam rozhodněte nesouhlasit nebo se tomu smát jak to všichni prožívají.
Jakmile to ale uděláte zahrnou vás nadáváním, urážením a trapnými poznámkami o tom jestli se mi něco nelíbí mám chodit jinam nebo že mě nikdo nenutí tam pracovat atd... Ale na otázku proč by se mělo ustupovat jim a přoč bych já měla chodit jinam kvuli tomu aby si oni mohli někde kouřit, na to už neodpoví. Takže podle jejich logiky já musím ustoupit jim jako nekuřák ale oni mě ne Asi nejhorší mi ale přijdou obavy typu že brzo zakážou chlastat v barech :D :D
Ale proč jsou lidé tak netolerantní? Já sama se byla kuřák a nikdy ni nedělalo problém si někde nezapálit nebo si ojít ven a teď je to všude takový problém? :D Sobeckost těhlech lidí fakt nezná hranice...
Mnoho lidí taky tvrdí že nás to připraví o práci nebo o tržbu. Taková hloupost že tou snad nemůže nikdo věřit ani.... Pokud nikam chodit někdo nechce tak nemusí ale jsou mraky lidí kteří se točeného piva nevzdají, protože jsou lahváče hnus. To raději oželí to jedno cigáro na baru. Navíc většina lidí si během návštěvy podniku dá jedno, max. dvě cigarety a to lidí taky doukážou zvládout.... Tak proč taková komedie u toho zákazu? Přijde mi že z toho dělají komedii jen tak pro nic za nic, to by totž byli češi aby si na něco nestěžovali.

Výsledek obrázku pro zákaz kouření


Všude ve světě je to běžné a bezproblémů to funguje. Proč musí být v Česku zase nějaký problém. Náš stát je v mnoha věcech tolik zaostalý a dělají problémy z tak obyčejných věcí.
Jaký je na to váš názor?
Je ten zákaz správný?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M` M` | Web | 9. března 2017 v 15:51 | Reagovat

Co se týká této kauzy, tak mně přijde, že vůbec nejde o to, zda se bude nebo nebude kouřit v restauracích. Jde o omezení svobody majitelů podniků a to mi přijde daleko víc alarmující...protože je jen na majitelích, jaký si otevřou podnik a zda se tam bude kouřit či nebude.. a na druhé straně je jen na spotřebitelích, co preferují :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama