Březen 2017

Nový layout

19. března 2017 v 20:56 Různé
Ahooj, jen takové krátké hlašeí. Mám nový layout ( to ste si ale určitě všimly). Už to chtělo změnu po tom zimním období a úžasná a šikovná Kačka mi ho udělala :)
Její blog je ZDE
Moc za něj děkuji :)
Chtěla jsem něco jarního, protože se na jaro už moc těšíma nemůžu se ho dočkat. Kačí i z mojí dost "nepřesné" představy dokázala vybrat podle sebe a naprosto dokolane se jí povedlo trefit se do mého vkusu :)

Jak se vám líbí a co na něj říkáte? :)Nekonečné hledání brigády pro studenty

14. března 2017 v 19:04 Různé
Čím dál častěji narážím na blogách na téma brigády a peníze. Proto tu máte pár mých zkušeností s tímhle nekonečným bojem pro studenty.

Výsledek obrázku pro penize


Z deníku barmanky 14.3.2017

14. března 2017 v 15:52 Deník
Po více jak měsíci jsem se rozhodla napsat zase deník barmanky. Měsíc se může někomu zdát jako krátká doba ale za tu dobu tady jsem toho zažila už dost.

Tetování - Láska nebo prokletí

10. března 2017 v 15:36 Deník
Často probírané téma o kterém ráda čtu ale zajímal by mě Váš názor.
Výsledek obrázku pro tetovací strojek


Otrokem v životě kočky ♥

8. března 2017 v 17:38 Deník
Nedávno jsem narazila na jednom blogu na článek o životě s kočkou ale myslím si že autor v životě s kočkou nežil podle toho jak to popisoval.

Nikdy jsme nebyla přizivcem kočičáků. Odjakživa sem byla spíše na psa a každej kdo měl kočku tak sem si o něm myslela že je to podivná existence :D

Tak tady je pár mách prozatimních poznatků že života s divokou zvěří :D :D

Počítáme ovečky.....

5. března 2017 v 21:18 Různé
Ahooj, po fafk dlouhé době mě téma týdne zaujalo.
Těžko říct proč. Možná protože spánek je moje asi nejoblíbenější činnost vůbec :D :D Nebo je to nedostatkem spánku a proto si ho tak vážím. :D

Výsledek obrázku pro spánek kreslený

Zákaz kouření- Pro a proti

5. března 2017 v 18:15 Různé
Téma které jste už určitě také zaznamenaly. Chystaný zákaz kouření v restauracích, barech, hospodách.
Jako barmanka se denně setkávám s tím jak si na to někdo stěžuje nebo mi někdo naopak říká že by to u nás v baru měli zakázat už teď.
Pár dní zpět jsem načla na fb nějakou konverzaci kde se vsichni hrozně litovali jak je to hrozné a nepřípustné že bude tenhle zákaz. A nedej bože když se tam rozhodněte nesouhlasit nebo se tomu smát jak to všichni prožívají.
Jakmile to ale uděláte zahrnou vás nadáváním, urážením a trapnými poznámkami o tom jestli se mi něco nelíbí mám chodit jinam nebo že mě nikdo nenutí tam pracovat atd... Ale na otázku proč by se mělo ustupovat jim a přoč bych já měla chodit jinam kvuli tomu aby si oni mohli někde kouřit, na to už neodpoví. Takže podle jejich logiky já musím ustoupit jim jako nekuřák ale oni mě ne Asi nejhorší mi ale přijdou obavy typu že brzo zakážou chlastat v barech :D :D
Ale proč jsou lidé tak netolerantní? Já sama se byla kuřák a nikdy ni nedělalo problém si někde nezapálit nebo si ojít ven a teď je to všude takový problém? :D Sobeckost těhlech lidí fakt nezná hranice...
Mnoho lidí taky tvrdí že nás to připraví o práci nebo o tržbu. Taková hloupost že tou snad nemůže nikdo věřit ani.... Pokud nikam chodit někdo nechce tak nemusí ale jsou mraky lidí kteří se točeného piva nevzdají, protože jsou lahváče hnus. To raději oželí to jedno cigáro na baru. Navíc většina lidí si během návštěvy podniku dá jedno, max. dvě cigarety a to lidí taky doukážou zvládout.... Tak proč taková komedie u toho zákazu? Přijde mi že z toho dělají komedii jen tak pro nic za nic, to by totž byli češi aby si na něco nestěžovali.

Výsledek obrázku pro zákaz kouření


Všude ve světě je to běžné a bezproblémů to funguje. Proč musí být v Česku zase nějaký problém. Náš stát je v mnoha věcech tolik zaostalý a dělají problémy z tak obyčejných věcí.
Jaký je na to váš názor?
Je ten zákaz správný?