Únor 2017

Bez předsudků.... Nebuďme pokrytci

21. února 2017 v 13:11 Různé
Předsudky... něco co dnešním světem ovládá víc než si to připouštíme.Nebudu si tu něco nalhávat a ani vy byste neměly. Předsudk má úplně každý a rozhodně tu nehodlám moralizovat. Jsou ale věci nad kterými je potřeba se zamyslet.
Výsledek obrázku pro předsudky

Dokonalá rodina aneb jak to má doopravdy vypadat?

16. února 2017 v 15:10 Různé
Každý z nás má o rodině jinou představu a každá má svoje pravidla ale jedno ji spojuje.
Je tam máma a táta. Ale co když by to tam nebylo? Co když by to byl táta a táta?
Jak byste na takovou rodinu reagovaly?

Výsledek obrázku pro homosexualita

TAG-Nikdy jsem....

13. února 2017 v 17:52 Deník
Nedávno jsem na nějakém blogu narazila na tagy... našla jsem jich víc tak mě taky napadlo to zkusit Usmívající se Pokusím se dostat na co největší číslo Smějící se

 1. Nikdy jsem nekouřila trávu
 2. Nikdy jsem nic neukradla
 3. Nikdy jsem nelitovala svých rozhodnutí
 4. Nikdy jsem nedržela dietu
 5. Nikdy jsem neměla nějakou sexuální úchylku
 6. Nikdy jsem se neopila do němoty
 7. Nikdy jsem nebyla s klukem pro peníze
 8. Nikdy jsem si nic nezlomila
 9. Nikdy jsem neulížila zvířeti
 10. NIkdy jsem nebyla vegetariánka
 11. Nikdy jsem nikomu nevěřila na 100%
 12. Nikdy jsem neměla sex na veřejnosti
 13. Nikdy jsem nejela na koni
 14. Nikdy jsem nebyla fanouškem chlapecká skupiny
 15. Nikdy jsem nebyla fanoušekem nějakého youtubera
 16. Nikdy jsem neřídila opilá
 17. Nikdy jsem neskončila na záchytce
 18. Nikdy jsem neutekla z boje
 19. Nikdy jsem nekoukala na Star Wars
 20. Nikdy jsem neviděla celého Pána prstenů ani Hobita

Z deníku barmanky 2.2.17

2. února 2017 v 17:24 Deník

Den 3.


Po novém roce jsem si našla novou práci. Barmanka v místním baru-kavárně. Nikdy jsem tohle nedělala takže se pořád učím a tak mě napadlo vám popisovat svoje úspěchy a neúspěchy, poznatky a taky věci které nikdy nepochopím asi.

Začala jsem klasickým zaučením, byla jsem tu o minulém víkendu abych si to zkusila s kolegyní. Od úterka tu jsem už ale sama. Snažím se zžít s touhle prací a dělat vše správně. Takžde dnes tu jsem už třetí den ale abych nezapomněla chodím přitom do skoly takže jak vypadá můj den? Vsatnu v šest, letím do školy kde jsem do 13-15hodin a pah hned od baru kde jsem do 2:00. Ano správně! je to víc než náročné a ani toho moc nenaspím. Popravdě? Dneska už jsme úplně vyřízená.
Dneska jsem sama sebe ve škole přištihla že spím a nevadí mi že na mě kouká učitelka :D

Znáte ty bary na malých městech? Tak tohle je přesně jeden z nich. Přes den ani noha, že bych se tu klidně mohla vyspat a večer chvíli před zavíračkou se sem nahrnou lidi na panáka nebo pivo. Zatím si nemůžu stěžovat na zákazníky, protože mi zatím chodí samí fajn lidi. Jako včera, týpek kolem 30ti a fakt dobře sme si povídali. Až mě to samotnou překvapuje, obyčejmě si s cizími hned nepovídám. Celkově všichni hosti jsou fajn a kdo je můj největší nepřítel? Je to kávovar! Dennodenně s ním bojuji... Nebo spíš s některými částmi. Jako například s árou. Bez ní nenašlehám mléčnou pěnu na latté nebo na cappucino.. takže se jen modlím aby ho nikdo nechtěl. Ale to bych nebyla já abych na to neměla štěstí, každej druhej chce zrovna tohle po mě :D Já se s tím ale poperu! :D
Co jsem za dnešek vlastně udělala za tu dobu co jsem v práci? Připravila jsem deset tisíc toustů a dala je zamrazit, dalších deset tisích nakládaných hermelínů, jeden čaj, jedno latté, jednu Vídeň a jedno cappucino.. Toť vše! a Dlouhých několik hodin do zavíračky předemnou :D

Musím přiznat že mi občas zůstává rozum stát nad některými lidmi. Jako předevčírem. Přisel takovej divnej kluk v mém věku a začal postávat před barem a rozhližet se po ledničkách a policích co tu máme k pití. Na moje tři pokusy co si dá absolutně neregoval. Tak si říkám nechám to bejt, on se ozve sám až si vybere. Po chvilce přišla otázka co si může dát k pití?
Tak mu odpovídám že záleží na tom jestli chce alko nebo nealko. Odpověděl že nealko a dál civěl do lednic s pitím. Tak se ho ptám jestli si vybral a on odpoví že neví co máme ať mu to řeknu. To už si říkám jestli si ze mě nedělá prdel, když už 10 minut čumí do lednic kde je všechno přehledn vyrovnané. Ale zachovávám klid a začnu mu vyjmenovávat nealko. Všechno druhy džusů, toniců, energeťáků, minerálek... Když zhruba ho 15 minutách skončím úplně vyčerpaná tak mi řekne že chce kolu! COŽE?! A to si jako neveděl už před půl hodinou kdy sem začala mluvit že si dáš kolu a taky si těch 50 lahví v lednici neviděl??!!
Nicméně zachovávám klid a snažím se nedat na sobě znát, že si myslím že sou někteří idioti. :D