Youtube stars

26. ledna 2017 v 19:05 |  Různé
Youtube! Místo kde v dnešní době může být hvězdou každý druhý. Ale je to dobře?


V dnešní době už i děti pod 10 let hojně sjíždějí novinky na youtube a tak tedy se není čemu divit že pochytávají různé móresy z videí a mají zajímavé nápady. Nedávno jsem se bavila se svým 9ti letým synovcem a ten se mě ptal jestli mu půjčím svůj notebook, až bude u mě na víkend, aby si prej mohl natočit video. Tak sem se ptala jaké a ono z něj vypadlo že chce natočit skatch na youtube. Přišlo mi to vtipné ale přece jen sem mu nebránila.
Později jsem se ho ptala na jaké videa tam vlasně kouká a ať mi nějaké pustí. Pár mi jich pustil teda. Od nesmyslného video o tom kde někdo komentoval hru kterou hrál a všem to ukazoval, přeš 10 tipů jak..... až po mejkap tutoriál.

Já osobně nejsem fanoušek týhle módy ale neříkám že sem se někdy na nějaké vido nekoukla. Jediné co jsem ale kdy viděla bylo pár videí od Veroniky Spurné a od Sejrošky. Ale ani jedna mě nijak neuchvátila... Veronika točí neustále to samé a Sejroška ze sebe tak trošku dělá blbku, ikdyž od ní je to alespoň vtipné podání dnešních hloupých holek a jejich videí.

Asi bych přežila úplně všechno, dokonce i infantilního hňupa Fatty na kterého je škoda slov ale to co opravdu, podle mě, je za hranicí normálního žití je pár Anežka a Jiřík. Kdo neví o koho jde, na youtube jejich videí je až moc. Pár který mi přijde lehce opoždění a žijící mimo realitu.
Nicméně abych se dostala k tomu co jsem napsat chtěla, je to vlastně dobře že v tohmle prostoru si může každý zveřejnit cokoliv co chce? Bez jakékoliv cenzury? Na youtube se kouká čím dál mladší generace a nemyslím si že je to dobře. Asi jsem staromódní protože tohle není dětství,koukat na někoho jak hraje hru atd...
Jaký na to máte názor vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Mushroom* *Mushroom* | Web | 26. ledna 2017 v 19:34 | Reagovat

Já na YouTube koukám a musím říct, že hodně záleží na tom kdo natáčí. Když se někdo kouká na Fattyho a podobné potraty, tak je jasné že mu to nic nedá. Bude se učit akorát sprostá slova a urážky. Ale myslím že i česká scéna má nějaké klady. Já mám nejraději Kovyho a Lukefriho kteří jsou oba spíše intelektuálně zaměření a natáčejí videa opravdu o něčem. Videa která divákovi něco dají a proto na ta videa také koukám.
Myslím že u těch dětí je to složitější. Všichni říkají "to si musí hlídat rodiče" ale já si nemyslím že je to v jejich silách. Zkrátka musíme jen doufat, že z toho vyrostou a že jim dojde na jaké blbosti se to koukají.

2 Christine Christine | Web | 26. ledna 2017 v 19:39 | Reagovat

[1]: Souhlasím, rodiče tohle neuhlídají. Když to doma dítěti zakážou tak se na to podívají někde u kamaráda nebo ve škole. Takže opravdu zbývá jen doufat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama